İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Parfüm Standı Nedir?

Parfüm günümüzde neredeyse herkesin kullandığı, gündelik tüketim ürünlerinden bir tanesidir ve kozmetik sektörünün içerisinde en büyük kategorilerden bir tanesidir. Ülkemizde markalı parfümlerin yanı sıra, son yıllarda oldukça yaygın biçimde satılan açık parfüm ürünlerinin sergilenmesi için en etkili yöntem olan parfüm standı firmamız tarafından en yüksek standartlar baz alınarak üretiliyor. Satışını yaptığınız parfüm markasının kurumsal kimliğine uygun ya da sizin tercih edeceğiniz tasarım özelliklerinde parfüm standı sahibi olarak, dilediğiniz alanda kendi işletmenizi kısa sürede açabilirsiniz.

Firmamız ayrıca parfümlerin dükkânlar içerisinde sergilenmesi için stant ve camekân gibi donanımların da üretimini gerçekleştirmektedir. Parfüm standı olarak tanımladığımız teşhir ürünleri; raf biçiminde veya daha farklı tasarımlara sahip olarak sizlere sunulabilmektedir. Bu noktada ihtiyaçlarınız kapsamında tasarımlar yapılabilmekte, sizin taleplerinize uygun ürün geliştirmeleri ile birlikte, bizim size tavsiye edeceğimiz tasarımlar da üretilebilmektedir.

Parfüm standı çeşitleri

Parfüm standı çeşitleri; yukarıda da bahsettiğimiz gibi, ürün teşhiri için stantlar veya tezgh tipi satış stantları olarak sınıflandırılabilir. Bu noktada ürünlerin özelliklerine ve markanın ya da mağazanızın tasarım özeliklerine göre uygun tasarım yapılır ve buna uygun materyal kullanılarak üretim gerçekleştirilir. Ürünlerin öne çıkabileceği ve müşterinin satın alma kararını etkileyebilecek tasarımları gerçekleştirmek ise firmamızın Parfüm standı deneyimi ile ilişkilidir. Biz reklam, tanıtım ve marka tutundurma gibi tüm pazarlama faaliyetleri noktasında yılların deneyimi ile hizmet verir, üretim hattında yüksek teknolojileri kullanarak ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde karşılarız.

Parfüm standı fiyatları

Parfüm standı fiyatları; diğer tüm ürünlerde olduğu gibi ürünün boyutlarına göre değişiklik arz eder. Bu aşamada birim fiyatı etkileyen en önemli unsur. Ürünün üretiminde kullanılan materyaldir. Ahşap veya meta gibi materyallerin yanı sıra Parfüm standı üretiminde pleksiglass gibi yeni nesil ürünler de tercih edilebilir. Farklı renkleri bulunan bu ürün ile modern ve şık tasarıma sahip stantlar üretilebilir ve mağazanızın tüm teşhir ihtiyaçları karşılanabilir. Oldukça ekonomik bir ürün olan pleksi kullanılarak, firmamızın kaliteli üretim teknikleri ve tasarım deneyimi ile Parfüm standı ihtiyaçlarınız en uygun fiyatlarla bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Şimdi bize ulaşarak, en nitelikli ürünlere uygun fiyatlarla erişebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    × Hemen Fiyat Bilgisi Alın!