Stand

İçki Standı

alkol standı

Alkollü içkilerin teşhir edilmesi ve dekoratif maksatla evlerde, ofislerde ya da eğlence mekanlarında sergilenmesi için içki standı kullanımı son derece yaygın bir uygulamadır. İçki stantları; çoğunlukla dekoratif ürünler olup, ahşap veya ahşap görünümlü sentetik materyallerden imal edilir. Kimi içki stantlarında, ayrıca kadeh ve bardakların yerleştirildi kısımlar da bulunmaktadır. Her ne kadar dekoratif ürünler olsalar da, içki standı; aktif biçimde kullanılan yani esasında pratik eşyalardır. Verdiğimiz gibi ticari ortamlarda sergilenmesi gereken alkollü içkilerin veya diğer içeceklerin, dekoratif biçimde sergilenmesi bu şekilde mümkün olabilmektedir. Biz kurumsal firmalar için ve bireysel olarak bu ürüne sahip olmak isteyenler için nitelikli ürünleri üretmekteyiz. İsterseniz çok sayıda stant siparişi verebileceğiniz gibi, sadece eviniz veya işyeriniz için ürün talebinde de bulunabilirsiniz.

İçki standı çeşitleri

İçki standı çeşitleri; içerisinde sergilenecek içki miktarına ve ürünün fizyolojisine bağlı olarak sınıflandırılır. Örneğin şarap mahzenleri için, yüzyıllardır kullanılan geleneksel tasarım kullanılabileceği gibi, birkaç şişelik küçük bir köşe de tercih edilebilir. Bardak kısmı bulunan veya bulunmayan klasik raf tipi içki standı kullanabileceğiniz gibi; çok farklı tasarımlara sahip özgün ürünlere de sahip olabilirsiniz. Bu noktada firmamız size tasarım desteği sunmaktadır. Markaya has içki standı ihtiyaçlarınızın karşılanmasında, sizin için uzay çalışmalar yürütüyor, sıra dışı tasarım anlayışımızla markanın öne çıkmasını sağlıyoruz. Kurumsal üretici veya dağıtımcı firmaların marka pazarlama stratejileri içerisinde kullanabilecekleri içki standı ürünlerini ve diğer tüm tüketicilerin bu yöndeki taleplerini karşılayabilmekteyiz.

İçki standı fiyatları

İçki standı, ucuz materyalden üretimi gerçekleştirebilen ürün grupları içerisinde yer almaz. Bu ürünler çoğunlukla ahşap, yani mobilya dekorasyon unsurları içerisinde yer alırlar. İçki standı fiyatları da bu kapsamda tercih edeceğiniz ürünün boyutlarına ve üretimde kullanılan materyalin niteliklerine göre farklılık arz edecektir. Firmamız en düşük fiyat seviyesinde dahi en yüksek kalite standartlarına ulaşılabilen üretim stratejileri sayesinde sizlere şık ve kaliteli ürünler sunar. Özel tasarım ürünlerde, benzersiz fiyatlara sahip olmak, promosyon ve pazarlama ürünlerinde özel avantajları elde etmek için bize şimdi ulaşınız. İçki standı ürünleri, yoğun biçimde üretimini ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler arasında yer almaktadır.

aksesuar standı
bölmeli kutu
kalem standı
dergi standı

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!