Stand

Dönerli Stand

Kimi ürünler, çok fazla alt türü bulunan, boyutları itibariyle tek bir zeminde sergilenebilen ürünlerdir. Bu ürünlerin teşhiri için müşterinin ürünleri aynı noktada ama mümkün olduğunca fazla çeşidi ile görmesi yöntemi benimsenir. Genellikle gözlük ve takı gibi ürünler için dikey dönerli standlar kullanılıyor olsa da, bu kategoride bir çok farklı tasarım tercih edilebilir. Örneğin; dairesel bir platformun altına dönmesi için bir mekanizma kurularak, üzerine ürünler yerleştirilmesi de Dönerli stand çeşitlerine bir örnek olarak verilebilir. 

Döner stand çeşitlerini ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

Firmamız, tüm ihtiyaçlar ölçeğinde farklı tasarımlara sahip Dönerli standlar üretmektedir. Sektördeki uzun zamana yayılan deneyimimiz kapsamında, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak noktasında tasarım ve ürün geliştirme faaliyetleri sürdürmekteyiz. Kurumsal firmaların ihtiyaçları, küçük ve orta ölçekli mağazalar gibi; dönerli stant ihtiyacının söz konusu olduğu tüm müşteri gruplarına hizmet veriyoruz. Siz de ürün taleplerinizi bizimle paylaşabilir en nitelikli ürünlere en uygun koşullarla erişebilirsiniz.

Dönerli stand çeşitleri

Dönerli standları genel olarak bağlı bir zemin üzerinde 360 derece hareket etme özelliğine sahiptir. Zemin üzerinr kule tipi köşeli yapılar, askılar, düzlemler veya platformlar yerleştirilebilir. Ürün özelliklerine bağlı olarak Dönerli stand çeşitleri, müşterinin talebine uygun şekilde geliştirilir. Yani aslında diğer tüm stant ürünlerinde olduğu gibi bu ürün için de çeşitlendirme tasarıma özel ve sınırsızdır. Tabii ürünün yaygın kullanılan türleri de bulunur. Örneğin; gözlük stantları bunun en bilinen örneğidir. Dört yanında düzlemler bulunan ve üzerine gölüklerin yerleştirildiği bu ürün, zmeinde merkezden bir eksen üzerinde dönerek, tüm ürünlere erişilebilmesini sağlar.

Dönerli stand fiyatları

Dönerli standlar fiyatları bakımından özellikleri ile doğru orantılı değerlere sahiptir. Stant büyüklüğü ve yapının özelikleri fiyatı etkileyen faktörler arasında yer alır. Firmamız, farklı büyüklük ve nitelikerde ürünleri, belli kalite seviyesinin üzerinde ürettiğinden ürünlerin fiyatları kalite odağında değişmez. Biz uygun fiyatı Dönerli standlar üretirken, maliyetlerimizi kullandığımız yöntemler ile optimize ederiz. Üretim hattımız ve tasarım birimimiz kalite odaklı faaliyetler sürdürmekte olduğundan, minimum fire ile maksimum ürün ortaya çıkararak uygun maliyetli sonuçlara ulaşırız. Siz de nitelikli ürünlere hemen ulaşmak için bize ulaşın, mükemmel ürünlere en uygun koşullarla ulaşın.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!