İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Baharat Standı Nedir?

Evlerimizde tuz ve baharatları bir arada dekoratif biçimde muhafaza etmek için Baharatlık standı kullanmak eski bir gelenektir. Geçmişte ahşap e genellikle sıralı biçimde dizilen cam kavanozlar biçiminde üretilen bu stantlar günümüzde çok farklı tasarımlara sahiptir ki, ticari maksatla da kullanımları söz konusudur. Evsel kullanımın yanında restoran ve kafe gibi ticari işletmeler için de baharat statları temin edebileceğiniz firmamız, çok farlı ürün grupları ile sizlere nitelikli ürünleri sunuyor. Sahip olduğumu kalite standartları sizlere uzun süre kullanabileceğiniz ürünleri elde etmek imkânı sunarken, ürünlerimiz uygun fiyatlarla size ulaşıyor. Siz de evleriniz ve işyerleriniz için şık ve kullanışlı Baharatlık standı ürünleri satın almak istiyorsanız bize şimdi ulaşabilirsiniz. He ihtiyaca ve dekorasyon türüne uygun ürünleri sizler için üretiyor ve satışını yapıyoruz.

Baharatlık Standı Çeşitleri

Baharatlık standı ürün grubu içerisinde çok sayıda farklı tasarım yer alır. Burada ürün çeşitliliğinin birinci unsuru, stant üzerine yerleştirilecek baharat kabı miktarıdır. İkili baharat stantlarından, 8’li veya 10’lu stantlara kadar farklı sayılarda baharatı bir arada saklayabileceğiniz stantlar bulunmaktadır. Bunun yanında elbette standın üretildiği materyal de ürünlerin farklılaşan özellikleridir. Satın alacağınız Baharatlık standı ortamın dekorasyon özelliklerine bağlı olarak, ahşap, metal veya plastik olabilir. Ekonomik ürünleri tercih edenler için plastik stantlar en uygun seçim olurken, şıklık ve tasarım noktasında metal veya ahşap tasarımlar tercih edilebilir. Bu noktada seçim ize ait olacak, zevkinize göre seçim yapabileceksiniz.

Baharatlık Standı Fiyatları

Baharatlık standı fiyatları; ürünün büyüklüğü ve niteliğine göre değişiklik gösterir. Örneğin metal ve ahşap ürünler, plastik ürünlere göre biraz daha maliyetlidir. Ancak elbette bu ürünlerin dekoratif özellikleri kulanım süreleri farklıdır. Yalnız bu aşama bir hususun altını çizmek gerekir ki, bizim size sunduğumuz Baharatlık standı ürünlerinin tamamı ortalama üzeri kalite standartlarına sahip olduklarından, ürünler hangi materyalden yapılmış olurlarsa olsunlar, uzun ömürlü ve kullanışlı ürünler olacağından emin olabilirsiniz. Bunun yanında tüm ürün gruplarımızda olduğu gibi; Baharatlık standı ürün grubumuzda da en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. Şimdi bize ulaşıp, ürünlerimize hemen sahip olabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    × Hemen Fiyat Bilgisi Alın!