Pleksi

Pleksi Şeffaf Kutu

Şeffaf kutular, genelde pleksi adı verilen özel bir plastik malzemeden üretilen ve içerisine gıda ürünleri dahil birçok ürünün güvenle konulabildiği kutu türleridir. Bu ürünler, fuar ve sergi alanları gibi yerlerde olduğu kadar perakende satış yapan mağazalarda da ürün sergilemenin ve tanıtmanın en iyi yollarından biridir. Pleksiglass, güvenli bir materyaldir. Cam ile aynı görünüme sahip olan ürün, çok daha zor zarar görür ve oldukça hafif oluşundan dolayı, daha fazla tercih edilir. Ayrıca özellikle büyük yapılar için cama göre çok daha uygun fiyatlarla üretim yapılması da mümkündür. 

Pleksi Teşhir Kutusu seçenekleri için internet sitemizi ziyaret edin.

Kullanıldığı yer ve içerisindeki ürüne bağlı olarak tasarımı, rengi ve boyutları değişiklik gösteren bu kutuların çok geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Neredeyse her geometrik şekilde üretilebilen ve talep olduğunda farklı renklere boyanabilen ve ürün miktarına göre boyutları değişebilen bu kutular ile ilgili daha detaylı bilgi ve destek için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Şeffaf Kutu Çeşitleri

Şeffaf kutuları birbirinden ayıran birçok karakteristik özellik bulunmaktadır. Renkleri ve ebatları başta olmak üzere kapaklı veya kapaksız olması da bir diğer ayırt edici özelliklerdir. Genelde içerisine gıda ürünleri konulacaksa kapaklı modeller tercih edilmektedir ve bu kapağın hızlı ve kolay bir şekilde açılması istenmektedir. Öte yandan, içerisinde veya üzerinde aynı anda birden fazla türde ürün sergilemek amacıyla farlı bölmeler mevcut olabilmektedir. Esasında Şeffaf kutular için, herhangi bir tür ayrımı yoktur ve binlerce farklı tasarım yapabilmek mümkündür diyebiliriz. Üretildiği materyalin esnek yapısı sayesinde Şeffaf kutular tasarıma bağlı olarak dairesel şekillere dahi sahip olabilmektedir. Özel formlarda kesilebilen ürün, bükülebilme özelliği sayesinde, tasarımda avantaj sağlar. 

Şeffaf Kutu Fiyatları

İhtiyaç duyduğunuz en iyi şeffaf kutu seçimini firmamız ile yaptığınız takdirde, firmamızın bu alandaki tecrübelerinden, bilgi ve birikiminden faydalanma şansına sahip olabilirsiniz. Bunun yanında, fiyatları birçok kritere göre değiştiğinden bütçenize uygun şeffaf kutular için de yine firmamız sizin için en doğru adres olacaktır. Şeffaf kutular firmamızın uzmanlık alanı içerisinde her gün farklı tasarımlarla ile üretilen ürünlerdir. Siz de ürünlerinize ve satış ortamınıza uygun ürünlerin siparişini şimdi verebilirsiniz.

saat standı
anahtar standı
oje standı
pleksi kalem standı

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!