İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pleksi Kapak Nedir?

Özellikle içine dökme gıdalar konulan kutuların ağzını kapatmaya yarayan pleksi kapakları, sektörlerinin tamamında birçok noktada görebiliriz. Farklı ebatlarda, farklı malzemelerden ve farklı renklerden üretilen bu kapakları, fuarlardaki standlarda sergilenen ürünlerin sergilendiği dolap ve raflarda görebilmek de mümkündür. Sergilenen ürünün niteliğine göre pleksi kapak türünün de doğru ve uygun seçilmesi önem arz etmektedir. Biz size ihtiyacınız olan Pleksi Kapaklar noktasında en doğru tasarım ve üretim kapsamında hizmet veriyoruz. Bizimle iletişime geçerek, ihtiyaçlarınızı ekonomik ve kaliteli biçimde karşılayabilirsiniz.

Pleksi kapakların, ağzı kapatılan kutu ve kutu içerisindeki ürün ile uyum içinde olması müşterilerin dikkatini daha fazla çekmektedir. Her ne kadar basit ve sade bir ürün olarak düşünülse de günümüzde birbirinden farklı tasarımları olan kapaklar birçok alanda kullanılmaktadır. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun pleksi kapaklar firmamızın sınırsız tasarım potansiyeli sayesinde istediğiniz formda size sunulabilmektedir. 

Pleksi Kapak Çeşitleri

Pleksi kapaklar kullanıldığı yere ve amaca göre farklı şekillerde ve renklerde üretilmektedir. Dikdörtgen, kare, yuvarlak, altıgen ve daha birçok farklı geometri şekli olabilen kapaklar; açılır, kapanır ve döner şekilde de üretilebilmektedir. Kullanılacakları donanımın özelliklerine göre tasarlanan ürünler, belli oranda bükülme özellikleri sayesinde hemen her raf ve stant için de uygundur. Pleksi Kapaklar çeşitleri bakımından sınıflandırılmaya tabi değildir. Belirttiğimiz gibi; ürünler projeye özel olarak geliştirilmektedir ve üretilen ürünün diğerleri ile benzerliği olmayabilir. Tabii genel-geçer donanımlar için hazırlanacak ürünlerin belli ebat ve şekilleri bulunur. Belli ölçüler için standart şekillerdeki Pleksi Kapaklar kolaylıkla firmamız tarafından üretilebilmektedir ki, biz size tasarımın en uç noktalarını da vaat etmekteyiz.

Pleksi Kapak Fiyatları

Pleksi kapakların fiyatını belirleyen birçok farklı kriter ve parametre bulunurken bunların arasında en fazla öne çıkanlar renk, boyut ve geometrik şekil olmaktadır. Bunun yanında, talep edilen ürün adedine göre de fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Zira bu ürünler, makineler ve otomasyon sistemi ile üretildiği için adet arttıkça, fiyat da düşebilmektedir. Bütün bu konuları firmamızın yetkin personelleri ile konuşabilir ve bütçenize en uygun seçenekleri tercih ederek, ihtiyaçlarınıza kısa sürede ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    × Hemen Fiyat Bilgisi Alın!