İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pleksi İmalatçıları

Bir plastik türü olan pleksi, farklı geometrik şekillerde, renkli ve renksiz olarak üretilebilen ve kullanım alanı oldukça geniş olan bir malzeme türüdür. Kolay üretilebilmesi, kesme, delme, gibi birçok işleme imkan tanıması ve hafif olması sebebiyle birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Genelde uzaktan bakıldığında cam gibi görünse de cama göre daha mukavim ve hafiftir. Pleksi İmalatçıları; hazır bu materyali kullanarak bir çok farklı tasarımı üretebilmektedir. Özellikle reklam sektörünün en yaygın kullanılan materyali olan pleksi, firmamız tarafından farklı projelerde yoğun biçimde kullanılmaktadır.

Pleksiler, birçok alanda kullanılırken, fuarlarda da marka ve ürün tanımı yapmak amacıyla stand gibi platformların yapımında da çok sık bir şekilde kullanılmaktadır. Zira pleksiglass farklı renk ve şekillerde üretilebildiği için firmanın faaliyet alanı ne olursa olsun her türlü ürün veya hizmeti sergilemek amacıyla birçok farklı şekilde kullanılabilmektedir. 

Ülkemizde pleksi imalatı yapan çok sayıda firma bulunmaktadır. Bu firmalardan bazıları hammadden pleksi üretirken bazıları da yarı mamul olan pleksiden ihtiyaca uygun nihai ürünün üretilmesini sağlamaktadır.

Pleksi İmalatçıları Hangi Alanlarda Üretim Yapmaktadır?

Pleksi imalatı yapan firmalar; teşhir kutuları, tepsiler, çeşitli amaçlarda kullanılan levhalar başta olmak üzere; evlerde ve hayatın diğer alanlarında kullanılan birçok ürünü de üreten firmalardır. Fuar kategorisine bağlı olarak değişmekle beraber, her türlü reyon ve raf sistemleri de yine bu firmalar aracılığı ile pleksiden imal edilmektedir. Teşhir ürünlerinin hızlı ve isteğe bağlı olarak kolay biçimlendirilmesine imkan veren bu materyal, bir çok sektörde yaygın olarak kullanım alanı bulmaktadır.

Pleksi İmalatçıları İle Nasıl İletişime Geçilebilir?

Eğer fuara katılıp ürün tanıtımında bulunacak fakat ürünlerinizi daha iyi nasıl sergileyeceğiniz konusunda fikir arayışında iseniz bu konuda bize ulaşabilirsiniz. Pleksi İmalatçıları içerisinde önemli bir yere sahip olan firmamız, bu malzemeyi kullanarak farklı tasarımları ortaya koymakta ve ihtiyaçlarınızı en doğru biçimde karşılamak üzere ürün geliştirmesi yapmaktadır. Tanıtım ve teşhir ihtiyaçlarınız başta gelmek üzere tüm reklam, tanıtım ve diğer pazarlama ihtiyaçlarınızın karşılanmasında firmamız size hizmet vermektedir. Son kullanıcı, aracı veya kurumsal firma boyutunda tüm müşteri gruplarına yüksek nitelikte hizmet sunumu yapıyoruz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    × Hemen Fiyat Bilgisi Alın!