Pleksi

Bölmeli Kutu

bölmeli kutu

Bölmeli kutular, birçok farklı amaçla kullanılan ve ürünlerin çok güzel bir şekilde sergilenmesine yardımcı olan araçlardır. Ürün türüne, şekline ve boyutlarına göre farklı malzemelerden üretilen bölmeli kutular, ürünlerin doğru bir şekilde sınıflandırılmasına yardımcı olurken, müşterilerin göz zevkine de hitap ettiğinden alışveriş ortamlarındaki satış oranını da artırmaktadır. Bölmeli kutu; bir çok farklı şekilde imal edilerek, farklı amaçlarla kullanılabilir. Hemen her sektör için uygun forma dönüştürülebilen ürünün, materyal bakımından da oldukça geniş bir seçim alanı söz konusudur. 

Pleksi Kutu seçenekleri için internet sitemizi ziyaret edin.

Bölmeli kutu imalatı yapan firmamız, size bu konuyla ilgili en iyi çözümleri sunabilmektedir. İhtiyacınız olan bölmeli kutu çeşidi ile ilgili firmamız ile iletişme geçtiğiniz takdirde, standart ürünlerimiz yanında sizin için özel üretim yapabilme imkanımız da bulunmaktadır. Bu kutuları kullanan firmalar, hemen her çeşit ürününü sergileme fırsatına sahip olmaktadır. Tasarım bakımından herhangi bir sınırımız bulunmamakla birlikte ürün, boyut bakımından da neredeyse sınırsız seçeneğe sahiptir.

Bölmeli Kutu Çeşitleri

Bölmeli kutu çeşitleri arasında içerisine konulacak ürün türüne bağlı olarak çok fazla seçenek yer almaktadır. Farklı renklerde ve ebatlarda üretimi ve kullanımı mümkün bu kutuların kapaklı ve kapaksız modelleri de mevcuttur. Fuar ve sergi gibi alanlarda genelde renksiz ve şeffaf olan modeller tercih edilse de perakende satış yapan dükkanlarda ve diğer her ortamda müşterilerin ilgisini çekmek amacıyla renkli türleri de bulunmaktadır. Ürünlerin kullanım amaçlarına ve içerisine konulacak ürünün çeşidine göre materyal seçimi de değişir. Bölmeli kutu plastik, pleksi, ahşap, metal veya alüminyumdan imal edilebilir. Burada müşterinin gereksinimlerine uygun seçim yapılır.

Bölmeli Kutu Fiyatları

Bölmeli kutu fiyatları, ürünün niceliğine göre değişmekle birlikte öncelikle niteliklerine bağlı olarak farklılık gösterir. Zira ürünün boyutları, kapak seçenekleri ve özellikle de renk ve malzeme türü fiyat konusunda çok geniş bir aralık oluşmasına sebep olmaktadır. Firmamız, tüm ürünlerinde yüksek kalite standartlarında üretime yapar. Tasarım ve mukavemet bakımından en nitelikli ürünleri, uygun fiyatlarla bizden satın alabilirsiniz. Size en uygun bölmeli kutu fiyatları konusunda firmamız ile iletişime geçebilir ve istediğiniz ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

aksesuar standı
kalem standı
dergi standı
alkol standı

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

× Hemen Fiyat Bilgisi Alın!